Supertronic a harmonizace těla - Studio Floow

Logo kosmetického Floow Studia
Přejít na obsah

Supertronic a harmonizace těla

Moje služby
Stav pleti téměř vždy odráží naši vnitřní rovnováhu nebo naopak. Sebelepší kosmetika však nedokáže vyřešit vnitřní nerovnováhu těla.

 
Nedokáží ji vyřešit ani potravinové doplňky, jsou-li aplikovány bez rozmyslu. Pokud jsou zvoleny vhodně, dokážou významně pomoci zejména s chronickými potížemi.

 
Studovala jsem akupresuru obličeje, plosek nohou i těla jako celku a některé souvislosti navnímávám rychle. Chtěla jsem ale vyloučit svoji případnou nepřesnost, a proto využívám i EAV diagnostický přístroj Supertronic k nalezení místa vzniku nerovnováhy a případné vhodnosti konkrétních potravin či suplementů. Přístroj využívá diagnostiky pomocí Vollovy metody. Tato energetická diagnostika zkoumá odpověď akupunkturních bodů na průchod stejnosměrného proudu o velmi nízké voltampérové charakteristice. Tímto způsobem se získá obraz o energetickém stavu akupunkturních drah a jim přiřazeným orgánům a tkáním. Měření provádím na prstech rukou a nohou. Je zcela bezbolestné a doplněné konzultací.

 
Budeme tedy lépe vědět, zda daný problém pleti souvisí se střevy, játry, hormony či něčím jiným a snáze nalezneme vhodný a zacílený doplněk stravy.

 
Služba může být provedena samostatně i jako součást kosmetiky či masáže.


Floow Studio
Ing. Irena Sladká
Klostermannova 635/III
Rokycany, 33701
tel.: 604 271 895
email.: studiofloow@gmail.comLogo Floow Studio
Návrat na obsah