Lymfa a aromaterapie - Studio Floow

Logo kosmetického Floow Studia
Přejít na obsah

Lymfa a aromaterapie

Moje služby
Aromaterapii vnímám jako součást své životní cesty – sleduji ji, studuji a žiji v souladu s ní. Neznamená pro mě jen jakousi soustavu voňavých lahviček, snažím se porozumět celému procesu od vzniku až po jedinečné využití.  Aromaterapie má mnoho různých využití a krásných spojení. To, které umím nejlépe využít já, je masáž, propojení aromaterapie a práce s lymfou, práce s hydroláty (květovými vodami) a jejich využití v péči o pleť a tělo.

 
Aromaterapeutickou masáží se ráda dotknu tvých smyslů. Je to jemná technika, využívající synergii éterických olejů a přesně daných hmatů, která potěší všechny úrovně tvého bytí a navodí pocit harmonie.

 
Vůně spolu vybereme vždy během úvodní konzultace tak, aby ti masáž přinesla co největší užitek. Věřím a praxe mi ukazuje, že na míru vybraná vůně je právě tím klíčem k harmonii a pocitu plynutí.

 
Vybrat si lze kratší variantu masáže, kdy si sama zvolíš vůně a část těla, kterou masírovat. Doporučuji však zvolit celkovou aromaterapeutickou masáž, jejíž součástí je diagnostický rozhovor. Během něj můžeme lépe přijít na to, čemu je třeba při masáži věnovat zvláštní pozornost. Při masáži používám holistickou soustavu technik a hmatů, které respektují lymfatický oběh, průběh meridiánů a tok energie v těle. To vše navozuje hlubokou relaxaci, uvolnění od stresu, podporu proudění krve i lymfy a odstranění stresu.

 
K práci s lymfou mě přivedla praxe. Vidím, jak mohutně ovlivňuje pochody v těle a jak lze díky jejímu vyladění obnovit rovnováhu celého těla i mysli. Největší přínos má při zmírnění otoků, ale i při chronických bolestech hlavy a únavě.  Při práci s lymfou na přání využívám jemnou aromaterapii – květové vody. Osvědčily se mi jako velcí pomocníci. Díky vysokému obsahu malých organických molekul snadno pronikají pod povrch kůže, čistí a podporují detoxikaci, aniž by však lymfatickou masáž znehodnocovaly. Pro nastartování očistných procesů doporučuji absolvovat kůru lymfatických ošetření na základě individuální domluvy.

Floow Studio
Ing. Irena Sladká
Klostermannova 635/III
Rokycany, 33701
tel.: 604 271 895
email.: studiofloow@gmail.comLogo Floow Studio
Návrat na obsah