Kosmetika - Studio Floow

Logo kosmetického Floow Studia
Přejít na obsah

Kosmetika

Moje služby
Kosmetika by nám měla pomoci nalézt rovnováhu a docílit zdravé pleti.

 
Uvítám každou ženu, ať už řeší vrásky, akné, začervenání, pigmenty, citlivou pleť, otoky, nebo si chce jen užít péči o sebe.

 
Ve své praxi jsem se setkala s mnoha různými kosmetickými a aromaterapeutickými značkami i mnoha přístupy. Ctím to, že každý má svoji cestu a volbu. Nebudu nutit žádnou značku, ale pokud budeš chtít poradit, jsem tu pro tebe. Osobně při své práci využívám značky Florihana, Energy, Esthemax a Jane Scrivner. Důvod? Mám je sama vyzkoušené, znám jejich kvalitu, účinky i původ a zároveň důvěřuji lidem, kteří je spolutvoří.

 
Pokud se žena rozhodne jít na „kosmetiku“, výsledek má být vidět a měla by si službu užít.  Cest ke spokojenosti je vždy více, proto nabízím různé druhy obličejových masáží – relaxační, křišťálovými tyčinkami, kryokuličkami, qua-shou nebo liftingovou kobido masáž či baňkování.

Při své práci ale využívám i přístroje. Vybrala jsem kvalitní značky a typy přístrojů (zejména české), u nichž vidím skutečný přínos pro pleť:
 
Hydropen – šetrné hloubkové čištění pleti usměrněným proudem vody či hydrolátu
 
Domiderm – spojení účinků magnetoterapie, LED světla a nízkovýkonového laseru pro řešení akné, dermatitid a začervenání
 
Frakční radiofrekvence – účinný neinvazivní lifting a zpevnění pleti nastartováním samoopravných kožních procesů; výborný například pro oční okolí či vrásky v dekoltu
 
Dermapero pro mikrojehličkování – účinné zapracování sér s aktivními, tělu vlastními či prospěšnými látkami do hlubších vrstev pokožky
Floow Studio
Ing. Irena Sladká
Klostermannova 635/III
Rokycany, 33701
tel.: 604 271 895
email.: studiofloow@gmail.comLogo Floow Studio
Návrat na obsah